اطلاع رسانی مالیاتی شماره 5 ((اظهارنامه مالیاتی93بصورت الکترونیکی از اول خرداد))

از اول خرداد تا 31 تیر ماه 1394

اظهارنامه‌های عملکرد مالیاتی سال 93 مؤدیان

به صورت الکترونیکی در

سازمان امور مالیاتی کل کشور قابل ارائه است.

 

مودیان محترم مالیاتی می‌توانند از ابتدای خردادماه نسبت به ارائه اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی خود اقدام کنند. به گزارش رسانه مالیاتی ایران، با توجه به توسعه خدمات الکترونیکی سازمان امور مالیاتی کشور و به منظور تکریم ارباب رجوع و تسریع امور مودیان مالیاتی، مودیان محترم می‌توانند از ابتدای خرداد ماه نسبت به ارائه اظهارنامه‌های مالیاتی به صورت الکترونیکی از طریق سامانه عملیات الکترونیکی مودیان سازمان امور مالیاتی کشور به نشانیHTTP://TAX.GOV.IR اقدام نمایند.

بر اساس این گزارش، درج صحیح و کامل اطلاعات مودیان در اظهارنامه مالیاتی الکترونیکی، کلید برخورداری از تسهیلات مالیاتی است و مودیان محترم می توانند ضمن ارائه الکترونیکی اظهارنامه، همزمان مالیات خود را نیز به نشانی HTTP://TAX.GOV.IR به صورت الکترونیکی پرداخت کنند.

لازم به ذکر است، با توجه به این که سیاست و برنامه عملیاتی سازمان امور مالیاتی کشور در سال جاری اخذ الکترونیکی اظهارنامه‌ها، بدون نیاز به مراجعه حضوری مودیان به واحد‌های مالیاتی است و پیش‌نیاز ارائه الکترونیکی اظهارنامه مودیان، تکمیل مراحل ثبت نام الکترونیکی می‌باشد، مودیان گرامی می‌بایست هر چه سریعتر و قبل از فرا رسیدن روزهای پایانی مهلت تسلیم اظهارنامه، نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام از طریق سامانه HTTP://TAX.GOV.IR خود اقدام نمایند.

/ 5 نظر / 28 بازدید
ثنا

سلام عالی بود به ما هم سر بزنین

سمیه عشوریان

سلام اطلاع رسانی مالیاتی در خصوص اظهارنامه کامل وجامع بود با تشکر

سمیه عشوریان

سلام اطلاع رسانی مالیاتی در خصوص اظهارنامه کامل وجامع بود با تشکر

سمیه عشوریان

سلام اطلاع رسانی مالیاتی در خصوص اظهارنامه کامل وجامع بود با تشکر

hi

خیلی کار خویه.